Föremål som liknar akvarell Motiv från Italien

  • Träfflista
  • 3382 Akvarell
    Såld: 300 kr

    Såldes den 30 januari 2023
  • 2175 Akvareller
    26 st, 1926, Sign SH, Bla motiv från Italien
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 15 oktober 2012
  • 2592 Akvareller
    4 st, sent 1800-tal, motiv från Italien, 26x19
    Såld: 2.100 kr

    Såldes den 2 november 2009