3382 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 30 januari 2023 -
2175 Akvareller
26 st, 1926, Sign SH, Bla motiv från Italien
Såld: 1.100 kr
Såldes den 15 oktober 2012 -
2592 Akvareller
4 st, sent 1800-tal, motiv från Italien, 26x19
Såld: 2.100 kr
Såldes den 2 november 2009
5312 Akvarell
Signerad, "Motiv från Italien" 23x30
Såld: 100 kr
Såldes den 27 september 2004 -
1183 Akvarell
Motiv från Italien, 14x8
Såld: 400 kr
Såldes den 5 maj 2003